O nás

Zajišťujeme pro své klienty komplexní řešení správy pohledávek, a to jak mimosoudní, tak i soudní a exekuční. Naše procesy nastavujeme pro každého klienta individuálně, aby splnily jeho očekávání. Při naší práci vždy myslíme i na možnost oprávněných reklamací nebo možnost specifických životních situací na straně dlužníka. Zároveň do svého portfolia nakupujeme pohledávky z různých segmentů. Spravujeme pohledávky z oblasti B2C i B2B. Mezi naše významné partnery patří mnohé instituce z oblasti financí (půjčky, úvěry, leasingy), telekomunikací nebo pojišťovnictví. Na trhu jsme od roku 2008 a v roce 2016 jsme se stali členem skupiny BENCONT, která patří k významným vymáhacím společnostem na Slovensku.

Spolupráce s AK a insolvečním správcem

Naše společnost je úzce spjata s advokátní kanceláří Mgr. Martina Goldsteina. Tato spolupráce umožňuje participaci advokátní kanceláře na vymáhacích procesech a to nejen v oblasti soudní správy, ale i v mimosoudní fázi, kdy v pozdějších fázích vymáhání kontaktuje s návrhem mimosoudního řešení dlužníka i advokátní kancelář. Zároveň prostřednictvím naší kanceláře můžeme klientům nabídnout právní služby a poradenství v mnoha oblastech.

Členství v AIA

Od roku 2010 je naše společnost řádným členem Asociace inkasních agentur (AIA). Kromě plnění svých zákonných povinností jsme zavázáni i k dodržování Etického kodexu této asociace.

Základní informace

Název společnosti: Agentura Česká inkasní, s.r.o.

Sídlo společnosti: Lomnického 1705/5, 140 00 Praha 4 – Nusle

IČ: 28370210

Zápis v OR: Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 136729

V případě potřeby nám prosím zanechte vzkaz