Mimosoudní inkaso pohledávek

Rychle nalezneme a oslovíme Vašeho dlužníka, upozorníme jej na existenci dluhu a informujeme jej o platebních údajích. Zároveň dlužníka pravdivě informujeme o možných dopadech nehrazení závazku.

Pokud situace dlužníka neumožňuje závazek uhradit jednorázově, hledáme řešení splátkovým kalendářem, vždy však za podmínek domluvených s věřitelem. Hlídáme důsledně plnění takového splátkového kalendáře.

Veškeré naše postupy jsou konzultovány se specializovanými právníky.

Mimosoudní inkaso pohledávek

Při naší práci využíváme:

  • telefonické hovory z moderního call centra
  • písemné upomínky
  • specializované databáze a nástroje pro vyhledání kontaktů na dlužníky
  • osobní návštěvy terénních pracovníků
  • hromadné SMS zprávy
  • e-mailové zprávy
  • uzavírání splátkových dohod a to i včetně přímo vykonatelných notářských zápisů
  • oslovení dlužníka i spolupracující advokátní kanceláři

Inkaso pohledávek

Kupí se vám nesplacené pohledávky po datu splatnosti a vy nemáte své peníze stále na účtu? Dlužníky kontaktujeme za vás. Klademe důraz na dobré jednání a komunikaci s dlužníkem, nemusíte se tak v budoucnu bát, že by díky vymáhání došlo k přerušení dodavatelsko-odběratelských vztahů. Každému případu se věnujeme individuálně, vždy ale s profesionálním přístupem. Respektujeme ochranu dat a deklarujeme rychlou a výkonnou správu vašich pohledávek.

Mimosoudní vymáhání pohledávek

Dokážeme Vám získat dlužnou částku efektivně a rychle zpět, a to bez zdlouhavých soudních tahanic, které ne vždy končí uspokojivě. U mimosoudního vymáhání pohledávek není nutné platit poplatky ani náklady s tím spojené. A navíc, své pohledávky věřitelé získávají za kratší dobu, než když by se vydali soudní cestou.
I když pohledávky řešíte mimosoudně, přenechejte je raději odborníkům. Naši specialisté mají bohaté zkušenosti, jak úspěšně dluhy vymáhat. Poradíme si i s náročnějšími případy, stačí se na nás obrátit.

Agentura česká inkasní

Kontakty

Lomnického 1705/5, 140 00 Praha 4 – Nusle

Tel: +420 2 4605 0930

SMS:

IČ: 28370210

DIČ: CZ2837021

zápis v OR: Městský soud v Praze, oddíl C, vložka č. 136729

Informace o zpracování osobních údajůSouhlasím so spracováním osobních údajů